【送料無料】 【スーパーセール割引】カラビナ キーホルダー リストコンパス アウトドア用方位磁石・温度計付き 防災グッズ 災害対策

【送料無料】 【スーパーセール割引】カラビナ キーホルダー リストコンパス アウトドア用方位磁石・温度計付き 防災グッズ 災害対策

588円

【送料無料】 【スーパーセール割引】カラビナ キーホルダー リストコンパス アウトドア用方位磁石・温度計付き 防災グッズ 災害対策

【送料無料】 【スーパーセール割引】カラビナ キーホルダー リストコンパス アウトドア用方位磁石・温度計付き 防災グッズ 災害対策:テクノロジーを全国で簡単に利用できるようにするという私たちの取り組みにおいて、 格安saleスタート,年間定番,人気海外一番【送料無料】 【スーパーセール割引】カラビナ キーホルダー リストコンパス アウトドア用方位磁石・温度計付き 防災グッズ 災害対策
a
Kasa Fiskale
Programe Fiskale Software

Programe Fiskale Software për nevojat e cdo biznesi. Menaxhim i plotë i operacioneve tuaja nga cdo pajisje kompjuterike që përdorini.

Dy zgjidhje moderne software çertifikuar nga DPT / AKSHI për Sistemin e Ri te Fiskalizimit. Ju mundësojnë Fiskalizimin & Faturë Elektronike në kohë reale, Shitje & Blerje, Menaxhim të plotë të Biznesit, Historik të Detajuar, Raporte Online & Automatike, Suport të Dedikuar

about4
IVA Elektronik

IVA Elektronik nisi aktivitetin e saj në Tiranë në vitin 1996 pasi 3 inxhiniere elektronikë, të apasionuar pas profesionit të tyre, u mblodhen për të krijuar zgjidhje komunikimi dhe servis inxhinierik profesional për tregun e Shqipërisë.

Departamentet Tona
 • Produkte Hardware
 • Kërkim/Zhvillim Programe Software
 • Shitje & Marketing
 • Support/Mirëmbajtje/Servis
 • Magazinë & Logjistikë
 • Financë/Kontabilitet

KONTAKT


説明:

読みやすい温度計、天気予報を提供します。温度計は肌寒い-20°Fまたは-30°Cまで読み取ります
ダンピングダイヤル:ポインターの安定性を促進し、動きに適し、過酷な環境(ゆっくりと回転することを指し、鈍感ではありません);
文字盤:正確で明確な目盛り、内側のリングは360度の方位角の目盛り、外側のリングは64~00メートルの目盛り、文字盤には虫眼鏡があり、目盛りをよりはっきりと見ることができます。
軽くてエレガントで、軽くて持ち運びが簡単で、キャンプの冒険、出張での使用、優れたヘルパーの配置に適しています。
便利なカラビナクリップで、お好みのギアにクリップできます。ハイキングやキャンプ用品からバックパッキングや登山まで、冒険にぴったりのアクセサリーです。

仕様:

材質:アルミニウム合金
カラー:ブラック
サイズ:74x32x11mm /2.91x1.26x0.43インチ

パッケージに含まれるもの:

1ピースコンパス温度計カラビナ2
Karriera

Nëse jeni të apasionuar rreth teknologjisë, nëse ideja per të punuar me klientë nga e gjithë Shqipëria ju intrigon, nëse doni të jeni pjesë e një familje profesionishtësh ateherë bashkohuni me stafin tonë.

Pozicione Pune Vakante
1
Zyra Qëndrore

Suport profesional për të gjitha produktet dhe shërbimet e ofruara nga IVA Elektronik. Ju mund të zgjidhni një nga mënyrat e kontaktit dhe ne do t’ju vijmë në ndihmë me problematikat që keni.

Rr. “Barrikadave”, Kulla 8, Kati I, Tiranë, Shqipëri

Kontakto

+355 (4) 2220356

asistence

Produktet Tona

kasa-fiskale
Kasa Fiskale
programe
Programe Fiskale Software
pos
POS Systems
camera
CANON インクタンク BCI-351+350/6MP(標準) 6552B004コールマン ホットサンドイッチクッカー 170-9435人気「落ちもの」シリーズに登場した新定番 【ポイント5倍! 11/23 01:59まで】ベック社 (BECK) 玉の塔ディスク安和地区ポンカン5kgを家庭用でお届け 【ふるさと納税】 訳あり ポンカン 家庭用 あわ地区ポンカン 5kg 柑橘 フルーツ みかん 産地直送 熟成 送料無料スポーツブランド カジュアル ファッション キャップ ハット アディダス レンジャース ロゴ ニット 紺色 ネイビー ニューヨーク メンズ 【 ADIDAS CULTURE HEAD LOGO CUFFED KNIT HAT NAVY 】堺 孝行 V金10号 17層ダマスカス 筋引包丁 和包丁 240mmアイリスオーヤマ 電気毛布 ブランケット 室温センサー搭載 60×120cm EBK-1206-ZR邦画 ・上野樹里・玉木宏・瑛太・水川あさみ・小出恵介・上原美佐・遠藤雄弥・サエコ・岩佐真悠子 【中古】DVD▼のだめカンタービレ 6▽レンタル落ち
邦画 ・オダギリジョー・麻生久美子・豊原功補・ふせえり・緋田康人・江口のりこ・光石研・岩松了 全巻セット【送料無料】【中古】DVD▼時効警察(10枚セット)+ 帰ってきた時効警察▽レンタル落ち関西工具製作所 六角軸ハンマー・ドリルビット 10.0mm (D) x 505mm (L) 1本 2100050100ODouds (オダウズ) マットペースト MATTE PASTE [ ヘアグリース メンズ ] 水性/ポマード/pomade/ワックス/クリームタイプ/ヘアグリーファッションブランド カジュアル ファッション 【 STYLE COLLECTIVE SUPER SOFT PLAID TOPPER NEUTRAL 】【1日~3日以内に出荷】 【中古】 標準HTML4 / デーブ・ラゲット 〔ほか〕著 滝沢徹 訳 牧野祐子 訳 / アジソン・ウェスレイ・パブリッシャーズ・ジャパン / デーブ ラゲット, イアン アレキ / [単行本]【宅配便出荷】【即納】 ベビー服 男の子 フルジップ タフタジャケット アウター moujonjon ムージョンジョン チェック柄 刺繍 コーデュロイ切替 男児 ベビー 90cm 95cm洋画 ・コン・ヒョジン・チョ・ジョンソク・コ・ギョンピョ・ソ・ジヘ・イ・ソンジェ・イ・ミスク・パク・チヨン 全巻セット【送料無料】【中古】DVD▼嫉妬の化身 恋の嵐は接近中!(15枚セット)第1話~第29話 最終【字幕】▽レンタル落ち 韓国上品に背負える軽くてお洒落な大人のミニリュックサック。コンパクトサイズで取り入れやすい上品なリュックは、通勤スタイルにも合い、お仕事バッグに最適です。 【クーポン付】ペレボルサ バッグ PELLE BORSA リュック リュックサック ミニリュック アライブ Alive ジャガード 軽量 防水 抗菌 防臭 日本製 牛革 レディース pelleborsa 4429【◎】
Sisteme Survejimi

Njoftime

 • Aplikoni për tu pajisur me Certifikatën Elektronike pranë e-Albania:   https://e-albania.al/eAlbaniaServices/UseService.aspx?service_code=13691

 • Prej datës 1 Korrik 2021, do të nisi zbatimi i Ligjit për Fiskalizimin për tranzaksionet ‘pa para në dorë’ midis tatimpaguesve, vetëm me faturë elektronike. Tranzaksionet ‘me para në dorë’ (arkëtimet cash t ë faturave) do t ë vazhdojnë të kryhen me Kasën Fiskale deri...

 • Ftojmë të gjith ë tatimpaguesit, q ë do të jenë përdorues të Sistemit t ë Ri të Fiskalizimit, që në zbatim të detyrimit ligjor, që rrjedh nga Ligji 87/2019 “Për Faturën dhe Sistemi i Monitorimit të Qarkullimit” , i ndryshuar, të aplikojnë për t’u pajisur...

qode-eliptic-slider

【送料無料】 【スーパーセール割引】カラビナ キーホルダー リストコンパス アウトドア用方位磁石・温度計付き 防災グッズ 災害対策

Trajnimi i vazhdueshëm i stafit për rritje profesionale, performancë dhe kërkim/zhvillim

Motivimi i punonjësve për rritje të efikasitetit në punë dhe arritje të objektivave individuale profesionale

Njihuni me klientët tanë që na besojnë prej 25 vitesh

Pozicione Vakante

Programe Fiskale Software

Restobar
Programet fiskale software janë të përshtatura për të gjitha pajisjet elektronike që keni në përdorim. IVAPOS & RESTOBAR+ Programe Fiskale të Çertifikuara për Sistemin e Ri të Fiskalizimit
IVAPOS

Program Fiskal Software i Çertifikuar nga DPT/AKSHI

Ofrohet në tre versione: Starter, Advanced, Pro:

 • Manaxhimi i Artikujve
 • Manaxhimi i Klientëve
 • Manaxhimi i Shitjeve
 • Manaxhimi i Magazinave
 • Manaxhimi i Furnitorëve
 • Invetarizimi i Furnitoreve

 • Manaxhimi i Arkave
 • Manaxhimi i Shpenzimeve
 • Manaxhimi i Përdoruesve
 • Raporte të Ndryshme
 • Nr. i Pikave të Shitjes

RESTOBAR+

Program Fiskal Software i Çertifikuar nga DPT/AKSHI

Ofrohet në tre versione: Starter, Advanced, Pro:

 • Manaxhimi i Artikujve
 • Manaxhimi i Klientëve
 • Manaxhimi i Shitjeve
 • Manaxhimi i Magazinave
 • Manaxhimi i Furnitorëve
 • Invetarizimi i Furnitoreve

 • Manaxhimi i Arkave
 • Manaxhimi i Shpenzimeve
 • Manaxhimi i Përdoruesve
 • Raporte të Ndryshme
 • Nr. i Pikave të Shitjes

SAD

SAD është një sistem informatik për të ndihmuar kompanitë e distribucionit të nivelit të mesem dhe të lartë të kryejnë në menyrë sa më efeketive aktivitetin e tyre të distribucionit.

Dent+

Dent+ është një paketë e plotë profesionale që ndihmon në manaxhimin e klinikave dentare. Funksionalitetet e tij janë të thjeshta, të kuptueshme dhe intuitive. Ndërfaqja e Dent+ është ndërtuar e qëndrueshme , kjo i lejon përdoruesit një akses të menjehershëm në të gjitha funksionet më të përdorshme të sistemit, si: konsultim në kohë reale të gjithë pacienteve që janë në listë pritje ose klinike, listën e takimeve, akses i menjehershëm në imazhet e pacientit, historikun mjekësor, alarmet, punimet dhe llogarinë e pacientit, dentogramë, etj…

EJ2Xel

EJ2Xel është një program aplikativ që mundëson leximin e memorjes të kasave fiskale dhe raportimin e gjithë shitjeve të lexuara nga kasa në Excel. Informacioni përmban detaje mbi cdo faturë, datën dhe numrin e saj dhe gjithë artikujt me sasi të shitur gjatë periudhes. Programi është mjaft i thjeshtë në përdorim dhe shumë i rëndesishëm për nxjerrjen e bilancit në fund të muajit ose vitit për gjithë aktivititetin e kasës.

Kasa Fiskale

MP-55B

MP-55L

DP-25

WP-25

WP-50

Mesoni më shumë rreth IVA Elektronik

【送料無料】 【スーパーセール割引】カラビナ キーホルダー リストコンパス アウトドア用方位磁石・温度計付き 防災グッズ 災害対策

【送料無料】 【スーパーセール割引】カラビナ キーホルダー リストコンパス アウトドア用方位磁石・温度計付き 防災グッズ 災害対策:テクノロジーを全国で簡単に利用できるようにするという私たちの取り組みにおいて、 格安saleスタート,年間定番,人気海外一番【送料無料】 【スーパーセール割引】カラビナ キーホルダー リストコンパス アウトドア用方位磁石・温度計付き 防災グッズ 災害対策