全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】

全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】

17446円

全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】

全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】:テクノロジーを全国で簡単に利用できるようにするという私たちの取り組みにおいて、 永遠の定番モデル,驚きの値段で,海外限定全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】
a
Kasa Fiskale
Programe Fiskale Software

Programe Fiskale Software për nevojat e cdo biznesi. Menaxhim i plotë i operacioneve tuaja nga cdo pajisje kompjuterike që përdorini.

Dy zgjidhje moderne software çertifikuar nga DPT / AKSHI për Sistemin e Ri te Fiskalizimit. Ju mundësojnë Fiskalizimin & Faturë Elektronike në kohë reale, Shitje & Blerje, Menaxhim të plotë të Biznesit, Historik të Detajuar, Raporte Online & Automatike, Suport të Dedikuar

about4
IVA Elektronik

IVA Elektronik nisi aktivitetin e saj në Tiranë në vitin 1996 pasi 3 inxhiniere elektronikë, të apasionuar pas profesionit të tyre, u mblodhen për të krijuar zgjidhje komunikimi dhe servis inxhinierik profesional për tregun e Shqipërisë.

Departamentet Tona
 • Produkte Hardware
 • Kërkim/Zhvillim Programe Software
 • Shitje & Marketing
 • Support/Mirëmbajtje/Servis
 • Magazinë & Logjistikë
 • Financë/Kontabilitet

KONTAKT2
Karriera

Nëse jeni të apasionuar rreth teknologjisë, nëse ideja per të punuar me klientë nga e gjithë Shqipëria ju intrigon, nëse doni të jeni pjesë e një familje profesionishtësh ateherë bashkohuni me stafin tonë.

Pozicione Pune Vakante
1
Zyra Qëndrore

Suport profesional për të gjitha produktet dhe shërbimet e ofruara nga IVA Elektronik. Ju mund të zgjidhni një nga mënyrat e kontaktit dhe ne do t’ju vijmë në ndihmë me problematikat që keni.

Rr. “Barrikadave”, Kulla 8, Kati I, Tiranë, Shqipëri

Kontakto

+355 (4) 2220356

asistence

Produktet Tona

kasa-fiskale
Kasa Fiskale
programe
Programe Fiskale Software
pos
POS Systems
camera
【中古】NAVAJO◆ネックレス/--/カラーストーン/SLV【服飾雑貨他】【新品未開封】 【Blu-ray ブルーレイ】ももクロChan第7弾 芸能人のゴールデンタイム 第35集(Blu-ray Disc)ももいろクローバーZ [SDP-1908B]MIZUNO(ミズノ) ロングソックス[ユニセックス] V2MX800871TENBA TENBA DNA16 DSLRメッセンジャー ブラック V638-576【○:在庫あり ~14時迄に注文→11月25日の出荷予定です】 【○在庫あり→11月25日出荷】POSH ビレットマスタータンクステー[80mm/シルバー] P500184-03【在庫品】[r10][s2-100] ソーワ 園芸温室用 温風器 SF-2005A 三相200V/3本線 (2坪用/電子リニア方式)Hunterハンター スクータークラッチ 交換クラッチキット Hunter ハンター 交換クラッチキット アドレス V125 アドレス V125 アドレス V125 アドレス V125柄は手になじむトルネード模様、ステンレス包丁。 藤寅工業 藤寅作 DPコバルト合金割込 牛刀270mm FU-891 日本製 YOUNG zone 最安値に挑戦
H-Dデタッチャブル・キングサイズ・ウインドシールド/ FLソフテイル用/ポリッシュブレースKing-Size H-D Detachables Windshield for FL Softail Models - 21 in. Clear Polished Braces/TCソフテイル送料無料! マスプロ 4K・8K対応 CATV/UHF BS・CSブースター 7UBCAW33スリム&軽量ボディにプロ仕様の本格カット性能。Panasonic プロリニアバリカン ER-GP62-K パナソニック プロリニアバリカン ER-GP62-K Panasonic ERGP62K 黒 ブラック パナソニック 電気バリカン シェーバー シェービング メンズ 電動 プロ用 コードレス セラミック刃 チタンコーティング ヒゲ 髭 ひげ【中古】 マリア・カラスのマスタークラス /マリア・カラス 【中古】afb【第(2)類医薬品】ツムラの女性薬ラムールQ 140錠×2個トラスコ中山 TRUSCO TTRA5GN 補修用粘着テープ【テント倉庫用】98cmX5m グリーン 【個数:1個】トラスコ中山 TRUSCO TTRA5GN 補修用粘着テープ【テント倉庫用】98cmX5m グリーン 補修用粘着テープ98cmX5m TTRA-5-GN 4989999314281クランクゴルフフォーミュラシリーズ用 ハウスオブフォージド エクスプレス(マトリックス社製造) 46インチ スリーブ、グリップ付きセッティング工賃込み 世界ドラコン大会最多勝利メーカー 軽量シャフト KRANKラスカーナ レディース アウター パーカー・スウェットシャツ schwarz 全商品無料サイズ交換 ラスカーナ レディース パーカー・スウェットシャツ アウター Jumper - schwarz
Sisteme Survejimi

Njoftime

 • Aplikoni për tu pajisur me Certifikatën Elektronike pranë e-Albania:   https://e-albania.al/eAlbaniaServices/UseService.aspx?service_code=13691

 • Prej datës 1 Korrik 2021, do të nisi zbatimi i Ligjit për Fiskalizimin për tranzaksionet ‘pa para në dorë’ midis tatimpaguesve, vetëm me faturë elektronike. Tranzaksionet ‘me para në dorë’ (arkëtimet cash t ë faturave) do t ë vazhdojnë të kryhen me Kasën Fiskale deri...

 • Ftojmë të gjith ë tatimpaguesit, q ë do të jenë përdorues të Sistemit t ë Ri të Fiskalizimit, që në zbatim të detyrimit ligjor, që rrjedh nga Ligji 87/2019 “Për Faturën dhe Sistemi i Monitorimit të Qarkullimit” , i ndryshuar, të aplikojnë për t’u pajisur...

qode-eliptic-slider

全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】

Trajnimi i vazhdueshëm i stafit për rritje profesionale, performancë dhe kërkim/zhvillim

Motivimi i punonjësve për rritje të efikasitetit në punë dhe arritje të objektivave individuale profesionale

Njihuni me klientët tanë që na besojnë prej 25 vitesh

Pozicione Vakante

Programe Fiskale Software

Restobar
Programet fiskale software janë të përshtatura për të gjitha pajisjet elektronike që keni në përdorim. IVAPOS & RESTOBAR+ Programe Fiskale të Çertifikuara për Sistemin e Ri të Fiskalizimit
IVAPOS

Program Fiskal Software i Çertifikuar nga DPT/AKSHI

Ofrohet në tre versione: Starter, Advanced, Pro:

 • Manaxhimi i Artikujve
 • Manaxhimi i Klientëve
 • Manaxhimi i Shitjeve
 • Manaxhimi i Magazinave
 • Manaxhimi i Furnitorëve
 • Invetarizimi i Furnitoreve

 • Manaxhimi i Arkave
 • Manaxhimi i Shpenzimeve
 • Manaxhimi i Përdoruesve
 • Raporte të Ndryshme
 • Nr. i Pikave të Shitjes

RESTOBAR+

Program Fiskal Software i Çertifikuar nga DPT/AKSHI

Ofrohet në tre versione: Starter, Advanced, Pro:

 • Manaxhimi i Artikujve
 • Manaxhimi i Klientëve
 • Manaxhimi i Shitjeve
 • Manaxhimi i Magazinave
 • Manaxhimi i Furnitorëve
 • Invetarizimi i Furnitoreve

 • Manaxhimi i Arkave
 • Manaxhimi i Shpenzimeve
 • Manaxhimi i Përdoruesve
 • Raporte të Ndryshme
 • Nr. i Pikave të Shitjes

SAD

SAD është një sistem informatik për të ndihmuar kompanitë e distribucionit të nivelit të mesem dhe të lartë të kryejnë në menyrë sa më efeketive aktivitetin e tyre të distribucionit.

Dent+

Dent+ është një paketë e plotë profesionale që ndihmon në manaxhimin e klinikave dentare. Funksionalitetet e tij janë të thjeshta, të kuptueshme dhe intuitive. Ndërfaqja e Dent+ është ndërtuar e qëndrueshme , kjo i lejon përdoruesit një akses të menjehershëm në të gjitha funksionet më të përdorshme të sistemit, si: konsultim në kohë reale të gjithë pacienteve që janë në listë pritje ose klinike, listën e takimeve, akses i menjehershëm në imazhet e pacientit, historikun mjekësor, alarmet, punimet dhe llogarinë e pacientit, dentogramë, etj…

EJ2Xel

全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】

Kasa Fiskale

MP-55B

MP-55L

DP-25

WP-25

WP-50

Mesoni më shumë rreth IVA Elektronik

全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】

全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】:テクノロジーを全国で簡単に利用できるようにするという私たちの取り組みにおいて、 永遠の定番モデル,驚きの値段で,海外限定全国で取付可能 タイヤ交換 組替 タイヤパンク保証 4本セット 15インチ 165/60R15 77H DUNLOP ダンロップ LE MANS 5 LM5ルマンV(ファイブ) ルマン5 夏 サマータイヤ単品4本セット 単品4本価格【取付対象】