★税込3980円以上お買上げで送料無料(沖縄・離島を除く)★ ★57%OFF★SALE★ プレデター フリーク.3 TF コアブラック×フットウェアホワイト 【adidas|アディダス】サッカーフットサルトレーニングシューズfy0623

★税込3980円以上お買上げで送料無料(沖縄・離島を除く)★ ★57%OFF★SALE★ プレデター フリーク.3 TF コアブラック×フットウェアホワイト 【adidas|アディダス】サッカーフットサルトレーニングシューズfy0623

2799円

★税込3980円以上お買上げで送料無料(沖縄・離島を除く)★ ★57%OFF★SALE★ プレデター フリーク.3 TF コアブラック×フットウェアホワイト 【adidas|アディダス】サッカーフットサルトレーニングシューズfy0623

★税込3980円以上お買上げで送料無料(沖縄・離島を除く)★ ★57%OFF★SALE★ プレデター フリーク.3 TF コアブラック×フットウェアホワイト 【adidas|アディダス】サッカーフットサルトレーニングシューズfy0623:テクノロジーを全国で簡単に利用できるようにするという私たちの取り組みにおいて、 お見舞い,販売実績no.1,迅速な対応で商品をお届け致します★税込3980円以上お買上げで送料無料(沖縄・離島を除く)★ ★57%OFF★SALE★ プレデター フリーク.3 TF コアブラック×フットウェアホワイト 【adidas|アディダス】サッカーフットサルトレーニングシューズfy0623
a
Kasa Fiskale
Programe Fiskale Software

Programe Fiskale Software për nevojat e cdo biznesi. Menaxhim i plotë i operacioneve tuaja nga cdo pajisje kompjuterike që përdorini.

Dy zgjidhje moderne software çertifikuar nga DPT / AKSHI për Sistemin e Ri te Fiskalizimit. Ju mundësojnë Fiskalizimin & Faturë Elektronike në kohë reale, Shitje & Blerje, Menaxhim të plotë të Biznesit, Historik të Detajuar, Raporte Online & Automatike, Suport të Dedikuar

about4
IVA Elektronik

IVA Elektronik nisi aktivitetin e saj në Tiranë në vitin 1996 pasi 3 inxhiniere elektronikë, të apasionuar pas profesionit të tyre, u mblodhen për të krijuar zgjidhje komunikimi dhe servis inxhinierik profesional për tregun e Shqipërisë.

Departamentet Tona
 • Produkte Hardware
 • Kërkim/Zhvillim Programe Software
 • Shitje & Marketing
 • Support/Mirëmbajtje/Servis
 • Magazinë & Logjistikë
 • Financë/Kontabilitet

KONTAKT


メーカー希望小売価格はメーカー商品タグに基づいて掲載しています


商品詳細
アディダス、大人/メンズ用トレーニングシューズ。スパーラティヴパック(SUPERLATIVE)。
完璧なボールコントロールを追求したプレデター。3Dデーモンスケールアッパー(メッシュアッパー)を採用。ホールド性を高めるミッドカットのモノタン構造を搭載。土・人工芝グラウンド対応。

アッパー:合成皮革、合成繊維
アウトソール:ゴム底
対応グラウンド:屋外コート(ターフコート)
質量:約271g(27.0cm片足)
カラー:コアブラック×フットウェアホワイト×ソーラーイエロー

発売:2021年1月(NEWモデル)

◆機能性ソックスでパフォーマンス向上


◆機能性インソールでパフォーマンス向上
2
Karriera

Nëse jeni të apasionuar rreth teknologjisë, nëse ideja per të punuar me klientë nga e gjithë Shqipëria ju intrigon, nëse doni të jeni pjesë e një familje profesionishtësh ateherë bashkohuni me stafin tonë.

Pozicione Pune Vakante

★税込3980円以上お買上げで送料無料(沖縄・離島を除く)★ ★57%OFF★SALE★ プレデター フリーク.3 TF コアブラック×フットウェアホワイト 【adidas|アディダス】サッカーフットサルトレーニングシューズfy0623

Rr. “Barrikadave”, Kulla 8, Kati I, Tiranë, Shqipëri

Kontakto

+355 (4) 2220356

asistence

Produktet Tona

kasa-fiskale
Kasa Fiskale
programe
Programe Fiskale Software
pos
POS Systems
camera
Sisteme Survejimi

Njoftime

 • Aplikoni për tu pajisur me Certifikatën Elektronike pranë e-Albania:   https://e-albania.al/eAlbaniaServices/UseService.aspx?service_code=13691

 • Prej datës 1 Korrik 2021, do të nisi zbatimi i Ligjit për Fiskalizimin për tranzaksionet ‘pa para në dorë’ midis tatimpaguesve, vetëm me faturë elektronike. Tranzaksionet ‘me para në dorë’ (arkëtimet cash t ë faturave) do t ë vazhdojnë të kryhen me Kasën Fiskale deri...

 • Ftojmë të gjith ë tatimpaguesit, q ë do të jenë përdorues të Sistemit t ë Ri të Fiskalizimit, që në zbatim të detyrimit ligjor, që rrjedh nga Ligji 87/2019 “Për Faturën dhe Sistemi i Monitorimit të Qarkullimit” , i ndryshuar, të aplikojnë për t’u pajisur...

【送料無料】 【SS期間限定10%off】2本木製けん玉セット.日本トレーニング球技ゲームおもちゃギフト[あす楽]ジムビーム ハニー ジムビーム ハニー 35度 or 32度 700ml 箱なし 【 ウィスキー バーボン ギフト 洋酒 お酒 ジム ビーム 内祝い ウイスキー 酒 父親 お祝い 誕生日プレゼント 退職祝い 還暦祝い 記念日 贈り物 結婚祝い プレゼント クリスマス 年末年始 】【ワインならリカオー】プレゼント/格安/激安/高品質/防水/ペット/薬/遺骨ペンダント/メモリアルペンダント 日本製 メイドインジャパン 入学式 卒業式 職場用 金属アレルギーステンレス (新商品追加です)アレルギー対応 遺骨ペンダント ダイヤカット極小 工場直販 国産高品質 メモリアルペンダント ニトロ 舌下錠 3錠イン 防水仕様 選べる2色ステンレス3980円以上で送料無料(北海道のお届けはキャンセルとなります) 大塚食品 スゴイ大豆 ミルクのようにやさしいダイズ 200ml×24本×2ケース 送料無料(北海道・東北・沖縄除く)適度な重さ 運動量アップ 脂肪燃焼 筋力強化 ノイズを減らす 消費カロリー エアなわとび エア縄跳び 縄跳び 360度回転 トレーニング用 ダイエット 持ち便利 エアなわとび 耐摩耗性 滑り止め 脂肪を減らす 抜群の耐久性 筋トレ 消費カロリー 子供 大人 運動簡単 筋トレ有酸素運動 脂肪燃焼 体力アップ 肥満解消 送料無料![33,000円以上で送料無料] オフィスチェア 事務椅子 国産 スチール家具 オフィス家具 オフィス収納 オフィスチェア(事務椅子)ハイバック・肘付 張地:布張り 外寸法:W60×D60×H89.5~98cm 座高:40.5~49cm キャスター:双輪キャスターVE513F アンクルリンクロッキング シンクロロッキング 自重(21.8)kg【お客様組立品】Schutz レディース サンダル シュルツ Alani レディースuxcell コード ロック コードストッパー ロープ コード ロック 4mm直径 2ホール ブラック 10個
Bassdash(バスダッシュ) フィッシングベスト 釣り メッシュ アウトドア トップス 多機能ベスト 男女兼用 フリーサイズパナソニック 吸入器 ポケットタイプ シルバー EW-KA30-S【送料無料】YONEX バドミントンシューズ POWER CUSHION INFINITY(パワークッションインフィニティ) カラー 【レッド】 サイズ【29】 YONEX バドミントンシューズ POWER CUSHION INFINITY(パワークッションインフィニティ) カラー 【レッド】 サイズ【29】【送料無料】屋上 天蓋 (点検口・マンホール) 丸型 クサリ式 ステンレス製 内径 550×外径 826ミリ 大和建工材 H000B ※法人のお客様限定販売品です(お届け先の法人様名のご入力をお願いいたします)【送料無料】 Handlz 共用 自転車の部品 グリップとテープ Handlz 自転車の部品 グリップとテープ VLG 1381A【中古】 (マミヤ) Mamiya プリズマットNP+キャノン50/1.9【中古カメラ フィルム一眼】 ランク:B農業用 不織布 霜ガード 巾1.5m×長さ100m (離島・北海道・沖縄発送不可)キャサリンハムネット時計 KATHARINEHAMNETT腕時計 レクタングル RECTANGLE( 20代 30代 40代 50代 60代 ) 成人式 新社会人 ギフト [ 細ベルト 人気 レディース 腕時計 ]キャサリンハムネット腕時計 おしゃれ 30代 女性 ブランド KATHARINE HAMNETT キャサリン ハムネット 時計 レクタングル [ 正規品 スクエア型 ブレスレット かわいい ピンクゴールド 可愛い 華奢 小さい ] 新生活 プレゼント ギフト
qode-eliptic-slider

25 Vjet në Treg

IVA Elektronik nisi aktivitetin e saj në Tiranë në vitin 1996 pasi 3 inxhinierë elektronikë, të apasionuar pas profesionit të tyre, u mblodhën për të krijuar zgjidhje komunikimi dhe servis inxhinierik profesional për tregun e Shqipërisë.

qode-eliptic-slider

MISIONI

Ky pasion u zhvillua në një sipërmarrje të suksesshme që pas 25 vjetëve në treg punëson profesionistë të kualifikuar, mbulon të gjithë territorin Shqiptar dhe ka ekskluzivitetin e disa kompanive prestigjoze ndërkombetare.

qode-eliptic-slider

VIZIONI

IVA Elektronik ka busull kryersore të operacioneve të saj njohjen e “jashtëzakonshme” në fushën e elektronikës dhe zgjidhjeve teknike dhe software. Objektivi kryesor në vazhdim është të mbajë pozicionin e liderit të fushës ku operon në tregun vendas.

Burimet Njerëzore luajnë një rol të rëndesishëm në funksionimin dhe zhvillimin e Kompanisë.

Veprimtaria jonë bazohet në:

Rekrutimi i një stafi sa më profesional, ambicioz dhe të kualifikuar

Trajnimi i vazhdueshëm i stafit për rritje profesionale, performancë dhe kërkim/zhvillim

Motivimi i punonjësve për rritje të efikasitetit në punë dhe arritje të objektivave individuale profesionale

Njihuni me klientët tanë që na besojnë prej 25 vitesh

Pozicione Vakante

Programe Fiskale Software

Restobar
Programet fiskale software janë të përshtatura për të gjitha pajisjet elektronike që keni në përdorim. IVAPOS & RESTOBAR+ Programe Fiskale të Çertifikuara për Sistemin e Ri të Fiskalizimit
IVAPOS

Program Fiskal Software i Çertifikuar nga DPT/AKSHI

Ofrohet në tre versione: Starter, Advanced, Pro:

 • Manaxhimi i Artikujve
 • Manaxhimi i Klientëve
 • Manaxhimi i Shitjeve
 • Manaxhimi i Magazinave
 • Manaxhimi i Furnitorëve
 • Invetarizimi i Furnitoreve

 • Manaxhimi i Arkave
 • Manaxhimi i Shpenzimeve
 • Manaxhimi i Përdoruesve
 • Raporte të Ndryshme
 • Nr. i Pikave të Shitjes

RESTOBAR+

Program Fiskal Software i Çertifikuar nga DPT/AKSHI

Ofrohet në tre versione: Starter, Advanced, Pro:

 • Manaxhimi i Artikujve
 • Manaxhimi i Klientëve
 • Manaxhimi i Shitjeve
 • Manaxhimi i Magazinave
 • Manaxhimi i Furnitorëve
 • Invetarizimi i Furnitoreve

 • Manaxhimi i Arkave
 • Manaxhimi i Shpenzimeve
 • Manaxhimi i Përdoruesve
 • Raporte të Ndryshme
 • Nr. i Pikave të Shitjes

SAD

SAD është një sistem informatik për të ndihmuar kompanitë e distribucionit të nivelit të mesem dhe të lartë të kryejnë në menyrë sa më efeketive aktivitetin e tyre të distribucionit.

Dent+

Dent+ është një paketë e plotë profesionale që ndihmon në manaxhimin e klinikave dentare. Funksionalitetet e tij janë të thjeshta, të kuptueshme dhe intuitive. Ndërfaqja e Dent+ është ndërtuar e qëndrueshme , kjo i lejon përdoruesit një akses të menjehershëm në të gjitha funksionet më të përdorshme të sistemit, si: konsultim në kohë reale të gjithë pacienteve që janë në listë pritje ose klinike, listën e takimeve, akses i menjehershëm në imazhet e pacientit, historikun mjekësor, alarmet, punimet dhe llogarinë e pacientit, dentogramë, etj…

EJ2Xel

EJ2Xel është një program aplikativ që mundëson leximin e memorjes të kasave fiskale dhe raportimin e gjithë shitjeve të lexuara nga kasa në Excel. Informacioni përmban detaje mbi cdo faturë, datën dhe numrin e saj dhe gjithë artikujt me sasi të shitur gjatë periudhes. Programi është mjaft i thjeshtë në përdorim dhe shumë i rëndesishëm për nxjerrjen e bilancit në fund të muajit ose vitit për gjithë aktivititetin e kasës.

Kasa Fiskale

MP-55B

MP-55L

DP-25

WP-25

WP-50

Mesoni më shumë rreth IVA Elektronik

★税込3980円以上お買上げで送料無料(沖縄・離島を除く)★ ★57%OFF★SALE★ プレデター フリーク.3 TF コアブラック×フットウェアホワイト 【adidas|アディダス】サッカーフットサルトレーニングシューズfy0623

★税込3980円以上お買上げで送料無料(沖縄・離島を除く)★ ★57%OFF★SALE★ プレデター フリーク.3 TF コアブラック×フットウェアホワイト 【adidas|アディダス】サッカーフットサルトレーニングシューズfy0623:テクノロジーを全国で簡単に利用できるようにするという私たちの取り組みにおいて、 お見舞い,販売実績no.1,迅速な対応で商品をお届け致します★税込3980円以上お買上げで送料無料(沖縄・離島を除く)★ ★57%OFF★SALE★ プレデター フリーク.3 TF コアブラック×フットウェアホワイト 【adidas|アディダス】サッカーフットサルトレーニングシューズfy0623